Juhtmevabad kõrvaklapid QCY™

99.99 49.99

JUHTMEGA KÕRVAKLAPID ON MINEVIK!

Kõrvaklapi juhtmed jälle puntras või juhe kuskil kinni?

Kompromissitu heli, tipptasemel tehnoloogia ja viimistletud disain.

Avasta uus võimalus kuulamiseks
Muuda oma lemmikmuusika veelgi paremaks ning seda ükskõik kus Sa viibid. Need atraktiivsed kõrvaklapid sisaldavad QCY™ audiofiilide tehnoloogiat, mis garanteerivad tipptasemel ja unustamatu helikogemuse.

Kasutusmugavus ka pikkadel tundidel
Kanna oma muusikat kogu päeva vältel endaga kaasas. Neid kergeid, ergonoomilisi ja pritsmekindlaid kõrvaklappe on mugav kasutada terve päeva jooksul, et kuulata muusikat, teha telefonikõnesid või kasutada nutitelefoni häälkäsklusi.

Ajatu elegantsus
Naudi tõeliselt ilusat meisterlikkust, sest QCY™ on kõrvaklappide loomise juures pööranud tähelepanu ka kõige pisematele detailidele. Kõrvaklapid tulevad koos kvaliteetse karbiga, mis kaitsevad Sinu kõrvaklappe, aga samal ajal ka laevad nende akut. Nii saad kõrvaklappe kasutada kuni 32 tundi.

Tellimise info

Tarneaeg15-23 päeva
Saatmine Omniva pakiautomaati
Tagastusõigus14 päeva
Emailinfo@fanaatik.ee

  • Must
  • Valge
Puhasta
Kogus:

Kliendil on õigus tagastada toode 14 päeva peale toote kättesaamist!MEIE GARANTII

Usume, et oleme teinud Teie jaoks valiku maailma parimate toodete hulgast. Kui Te pole tootega mingil põhjusel rahul, anname endast kõik, et tagada Teile 100 protsendiline rahulolu ostuga.

Internetist ostmine võib olla pisut kõhe, mistõttu lubage Teile kinnitada, et meilt ostu sooritades ja toodet proovides ei riski te millegagi. Kui toode Teile ei meeldi, siis võtke meiega ühendust ning lahendame Teie probleemi.

Meil on 24/7 e-maili tugi. Kui vajate abi, siis palun kirjutage aadressil info@fanaatik.ee
OSTES ROHKEM - SÄÄSTAD ROHKEM!