Elektrooniline akupunktuuri pliiats AcuPen™

79.99 29.99

See teadlaste abil välja arendatud teraapiavahend töötab elektrostimulatsiooni abil ning aitab akupunktuuri põhimõttel kehas tekkivaid haigusseisunded diagnoosida ning ravida.

Meie kehas paiknevad homöostaatilised akupunktuuri punktid, mille stimuleerimine suurendab keha enda taastumisvõimet ja aitab kaasa haigete piirkondade ravile.

Tõhus vahend:  Äge ja krooniline füüsiline valu, artriit, reuma, osteoporoos, ishias, spondüliit, migreen, spordivigastused, lihas-ja liigesevalu, seljavalu ja fibromüalgia vastu.

Elektrooniline vahend akupunktide stimuleerimiseks. Seadmel on 9 võimsuse taset ja 2 erinevat otsa mis on mõeldud erinevate keha  piirkondade jaoks.

Kaasa tuleb ka kasutusjuhend mis õpetab seadme kasutust.

Tellimise info

Tarneaeg15-23 päeva
Saatmine Omniva pakiautomaati
Tagastusõigus14 päeva
Emailinfo@fanaatik.ee

989715 laos

Kogus:

Kliendil on õigus tagastada toode 14 päeva peale toote kättesaamist!MEIE GARANTII

Usume, et oleme teinud Teie jaoks valiku maailma parimate toodete hulgast. Kui Te pole tootega mingil põhjusel rahul, anname endast kõik, et tagada Teile 100 protsendiline rahulolu ostuga.

Internetist ostmine võib olla pisut kõhe, mistõttu lubage Teile kinnitada, et meilt ostu sooritades ja toodet proovides ei riski te millegagi. Kui toode Teile ei meeldi, siis võtke meiega ühendust ning lahendame Teie probleemi.

Meil on 24/7 e-maili tugi. Kui vajate abi, siis palun kirjutage aadressil info@fanaatik.ee
Ostes rohkem - Säästad rohkem!