Alkomeeter Pro GreenWon™

59.99 28.49

Alkomeeter Pro on professionaalse elektrokeemilise anduritüübiga tavakasutaja-alkomeeter, mis suudab täpselt määrata joove.

Vaid mobiiltelefoni suurusena on ta ka efektne aksessuaar nii mehele kui naisele ja peaks olema igas autos!

Joobes sõiduki juhtimine on süütegu!

Väärteomenetlust alustatakse, kui alkoholi sisaldus autojuhi ühes grammis veres on 0,20 milligrammi ja rohkem või ühes liitris tema poolt väljahingatavas õhus on alkoholi 0,10 milligrammi või rohkem.

Alkomeetriga saate ennast kontrollida enne rooli istumist ja veenduda ,et ei oleks mingeid “üllatusi” kui politsei puhuma paneb.

Kaineks saamisele kuluv aeg

Keskmiselt kaob alkohol inimese organismist kiirusega 0,1 promilli tunnis. Protsessi kiirus oleneb soost, kehakaalust, pikkusest ning sellestki, kui palju on enne söödud. Seepärast on ka järgnevad tabelid, mis näitavad kaineks saamise aega, informatiivsed ja neid ei tohiks kasutada selleks, et välja arvestada, millal tohib rooli minna. Kainust testi alkomeetriga!

▪ Kerge ja lihtne kasutada
▪ Mõõdab alkoholi joove vahemikus 0,0 – 1,90 ‰ promilli (vahemikus kuni 0, 20‰ kuvatakse joove ▪ sajandikpromilli täpsusega, sealt edasi kümnendikpromillise täpsusega)
▪ Ei reageeri CO-le, propaanile ja paljudele muudele asjadele, mis põhjustavad valenäidu enamikul taskualkomeetrtitest
▪ LCD ekraan
▪ Töötab kahe ”AA” tüüpi patareiga
▪ Kuni 10 mõõtmist minutis

Tellimise info

Tarneaeg15-23 päeva
Saatmine Omniva pakiautomaati
Tagastusõigus14 päeva
Emailinfo@fanaatik.ee

ALLAHINDLUS, kui teed ostu esimesel 30 minutil!

Kes hiljaks jääb, see ilma jääb!

8839 laos

Kogus:

Kliendil on õigus tagastada toode 14 päeva peale toote kättesaamist!MEIE GARANTII

Usume, et oleme teinud Teie jaoks valiku maailma parimate toodete hulgast. Kui Te pole tootega mingil põhjusel rahul, anname endast kõik, et tagada Teile 100 protsendiline rahulolu ostuga.

Internetist ostmine võib olla pisut kõhe, mistõttu lubage Teile kinnitada, et meilt ostu sooritades ja toodet proovides ei riski te millegagi. Kui toode Teile ei meeldi, siis võtke meiega ühendust ning lahendame Teie probleemi.

Meil on 24/7 e-maili tugi. Kui vajate abi, siis palun kirjutage aadressil info@fanaatik.ee
OSTES ROHKEM - SÄÄSTAD ROHKEM!!! OSTES 2 - 10% OSTES 3 - 15% OSTES 4 - 20%