Pandlavaba vöö

Pandlata püksirihm? Mis mõttes?!

Kuuldes sõnaõhendit „Pandlata püksirihm“ sattus Fanaatik kergesse kimbatusse ja küsis endamisi „Mis kurat see veel on?“. Nagu mitmete siinsete lugejate peas tekkis ka siinpool võrdlusi raamides kaanteta raamat ja ratasteta auto. Õnneks pole asi sugugi nii absurdne kui esmapilgul tunduda võib.

Pandlavaba vöö on täpselt see, mida toote nimetus lubab – mugav ja moodne aksessuaar, mis hoiab püksid üleval sama hästi kui tema pandlaga liigikaaslane. Veel põnevam – vöö sobib nii meestele kui ka naistele! Miks siis mitte pandlaga klassika teed minna? Põhjuseid on üllataval kombel mitmeid ning teie lahkel loal räägibki Fanaatik nüüd neist veidi põhjalikumalt.

Mugavus – põhiline iga riietuseseme puhul!

Klassikaline pannal on tegelikult parajalt kohmakas jublakas. Näiteks surub ta end tihti vastu kõhu pehmet nahka, jättes sinna sügelevad ja punetavad soonimisjäljed. Paljudele tundub see loomulik ja vöö paratamatu osa. Ka Fanaatik arvas nii, kuid juba pärast paari pandlavaba päeva, tundus tavaline rihm ahelate kombel piiravat. Ka võib ebakvaliteetsest metallist pannal tekitada nahale allergilise lööbe, mida puuduv pannal kohe kindlasti ei tee. Mugavuse puhul mängib rolli ka materjal, millest vöö tehtud on. Kui tavaline nahast rihm on üsna jäik, siis pandlavaba vöö puhul on nahast ainult kinnituselemendid ning ülejäänud vöö elastne materjal ei tekita ebamugavust isegi füüsilise tegevuse ajal.

Ja siis on veel mõned aspektid meestele, kellele aeg-ajalt õlut meeldib juua. Ilmselt teavad kõik pubihundid, et klassikaline mõõtühik „Paar õlut sõpradega“ tähendab sagedat sahistamist sõpradest ümbritsetud laua ja tualettruumi vahet. Ja no kas on iga kord kerge pannal enese kergitamiseks lahti harutada? Kindlasti mitte!

Boonuseid on lisaks mugavusele veelgi!

Kindlasti teavad kõik rihmakandjad neid väikseid auke särkides, mille päritolu jääb tihtipeale saladuseks. Tegelikult ei ole siin müstilist miskit – süüdi on just pannal. Pakkuge, kas pannal saab teie riideid lõhkuda, kui pannalt ei olegi? Ega ei.

Järgmiseks plussiks on toote elastsus. See võimaldab rihma kanda kõigil meestel ja naistel, kelle vööümbermõõt jääb vahemikku 85-125 cm. See on hea uudis ka Fanaatikule, kes varem on pidanud nii mõndagi nahast püksirihma naaskliga augustama, et vöö ikka korralikult ümber passiks.

Veel saab esile tuua moe aspekti. Täpsemalt ühe vahva nipi, mida Fanaatik nägi menusarja Queer Eye Netflixi uusversioonis. Lihtsa võtte nimi on French Tuck ehk eesti keeles särgi püksipanek Prantsuse moodi. Hmm, mis see küll olla võiks? On see ka keeruline? Sugugi mitte! Lihtne nipp tähendab seda, et särk pannakse püksivärvli vahele vaid eest ning ülejäänud jäetakse boheemlaslikult püksist välja. Pandlavaba vöö on selle figuuri vormiva nipi jaoks justkui loodud – särk varjab rihma ja sinu moodsad püksid ja hästi pakitud särk saavad kogu tähelepanu.

Viimase lisaboonusena võib esile tuua laiskuse aspekti. Kas pole mitte tüütu iga kord pükse vahetades rihm maha võtta, sest tavaline rihm ei luba pükse kokku pakkida ega riidepuule rippuma panna. Elastse pandlata rihmaga seda muret ei ole. Siinkohal soovitamegi soetada lausa mitu rihma ja kasvõi kõikidele pükstele vööd juba ette peale panna. Kui unustad pandla peale pükse pessu pannes, pole probleemi. Paar masinpesu ei tee rihmale vähimatki!

Kas pandlata vööl on ka miinuseid?

Jah, oleme siinkohal ausad öeldes, et tootel on tõepoolest ka paar miinust, mis siiski väga paljusid inimesi ei mõjuta. Esiteks ei ole rihmale väga mugav kinnitada telefonitaskut. See siiski liiga suur mure ei ole, kui sa juhuslikult ajamasinaga 90ndate lõppu ja 2000ndate algusesse reisida ei plaani. Teiseks peaks olema ettevaatlik nende rõivastega, mille vööaasad on valmistatud kergetest materjalidest nagu näiteks puuvill. Põhjus lihtne – toode toimib rihma elastsusel, mis võib õhukesed aasad rebestada. Kuid ärge muretsege, see kehtib 90% juhtudel suviste kleitide kohta, mis tegelikult vööd niivõinaa ei nõua. Enamike pükste ja pükskostüümidega ei tule viimati mainitud probleem kõne allagi.

Kokkuvõtete aeg!

Laias laastus jäi Fanaatik vaatamata esialgsetele eelarvamustele pandlavaba eluga väga rahule ning paar puudujääki ei kaalu kohe kindlasti üles üüratut vabadust ja mugavust, mida pandlata vöö pakkus. Kui ka sina soovid oma kehale ja riietele pannaldest puhkust anda, ei ole vaja sugugi kaugelt otsida. Lahendus on lihtne nagu 1-2-3 ja ootab sind SIIN.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga